HW LITEN. Bramin. Utbyggbart matbord, Danmark, 1960-tal.

4440071. HW LITEN. Bramin. Utbyggbart matbord, Danmark, 1960-tal.

Teakträ, expanderbart med en tallrik.

Mått ca.: Höjd 72 cm, B 134 - 194,5 cm, djup 89 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 286