SIDEBOARD MED BOKHYLLEÖVERDEL, teak, 1900-talets mitt.

4439931. SIDEBOARD MED BOKHYLLEÖVERDEL, teak, 1900-talets mitt.

Längd 182, bredd 43, höjd 66-162 cm.

Bruksslitage, smärre märken, fläck på hyllplan, mindre hål på sidan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 721