MODULSOFFA, 7 delar, plysch, 1970 tal.

4439842. MODULSOFFA, 7 delar, plysch, 1970 tal.

7 moduler. Sitthöjd ca 40 cm. Hörnmoduler med mått 78x78 vardera. Mellansektioner med längd ca 60 cm vardera.

Åldersrelaterad bruksslitage. Enstaka skador på tyg. Enstaka knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 996