SKRIVMASKIN. Continental, 1900-talets första hälft.

4439787. SKRIVMASKIN. Continental, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 25 cm, bredd 38 cm, djup 36 cm.

Bruksslitage. Ej fullt genomgången. Ingen funktionsgaranti ges.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 169