SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

4439760. SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 71 cm
Bredd 35 cm
Djup 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm
Bredd 35 cm
Djup 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 044