ERIC CEDERBERG. Tempera. "Snäcka och stenar". Signerad och daterad 1965.

4439636. ERIC CEDERBERG. Tempera. "Snäcka och stenar". Signerad och daterad 1965.

12x16, yttermått 26x30 cm.
Träram.

Eric Cederberg (1897–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

12x16, yttermått 26x30 cm.
Träram.

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besök: 460