OLOF ARBORELIUS. Vårvinterlandskap.

4439385. OLOF ARBORELIUS. Vårvinterlandskap.

Olja på pannå. Osignerad. ca 22 x 31 cm. (32x40 cm).

Proveniens: Olof Arborelius, genom arv.

Olof Arborelius (1842–1915)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olof Arborelius (1842–1915)

Antal besök: 350