PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.

PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.
4439027. PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.

Bambu och rotting.
Höjd ca. 43-46 cm.

En piedestal med skador på rotting. Skador på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bambu och rotting.
Höjd ca. 43-46 cm.

Antal besök: 180