4438844. TORFRID OLSSON. Tusch på papper, Signerad, Två st.
Tavla 1:
Signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 13 x 12,5 cm
Mått med ram: 22,5 x 22,5 cm.
Tavla 2:
signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 15 x 13 cm
Mått med ram: 24 x 22 cm.
Repor och stötskador på ram. Inga övriga anmärkningar.