TORFRID OLSSON. Tusch på papper, Signerad, Två st.

4438844. TORFRID OLSSON. Tusch på papper, Signerad, Två st.

Tavla 1:

Signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 13 x 12,5 cm
Mått med ram: 22,5 x 22,5 cm.

Tavla 2:

signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 15 x 13 cm
Mått med ram: 24 x 22 cm.

Repor och stötskador på ram. Inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tavla 1:

Signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 13 x 12,5 cm
Mått med ram: 22,5 x 22,5 cm.

Tavla 2:

signerad och daterad 1994.
Mått bildyta: 15 x 13 cm
Mått med ram: 24 x 22 cm.

Antal besök: 217