VINDFLÖJEL smide, daterad 1782.

4438804. VINDFLÖJEL smide, daterad 1782.

53x36 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x36 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 349