OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA PÅ DUK, signerad Steff. B. Nilsson.

4438770. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA PÅ DUK, signerad Steff. B. Nilsson.

30x100 cm
Rammått 34x104 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x100 cm
Rammått 34x104 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 296