NILS STRINNING. Bokhylla, "String", 1900-tal.

4438735. NILS STRINNING. Bokhylla, "String", 1900-tal.

4 hyllplan i ek, etikettmärkta.
Gavlar, ett par, lackerad metall.
Längd ca. 78, bredd 30, höjd 100 cm.

Gavlar med lackskador.
Ett hyllplan med mindre spricka och fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar med lackskador.

Antal besök: 340