PIEDESTAL, trä, vit, sju olika plan, 1900-tal.

443860. PIEDESTAL, trä, vit, sju olika plan, 1900-tal.

Höjd 115 cm.
Bredd 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 115 cm.
Bredd 70 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 974