KNUD HOLAR. "RYMDVISION" III, IV OCH V, BLANDTEKNIK.

4438522. KNUD HOLAR. "RYMDVISION" III, IV OCH V, BLANDTEKNIK.

Signerade och daterade 1975, rammått 40 x 40 cm, bildyta 24 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 277