Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
JEAN DEWASNE. Komposition, färglitografi, numrerad 36/275 samt signerad.
443841. JEAN DEWASNE. Komposition, färglitografi, numrerad 36/275 samt signerad.
52 x 62 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 62 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
633