FÄLLBORD MED LÅDA. TRÄ, 1900-TAL.

4438339. FÄLLBORD MED LÅDA. TRÄ, 1900-TAL.

Höjd 71.5 cm, bredd 59,5 cm, 37 cm.
Nyckel saknas.

Ålders- och bruksslitage, repor och skav.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 140