SIDEOBOARD, chippendale-stil, 1900-tal.

4438300. SIDEOBOARD, chippendale-stil, 1900-tal.

Höjd ca 85 cm.
Längd ca 156 cm.
Bredd ca 50 cm.

Bruksslitage. I övrigt gott skick. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 85 cm.
Längd ca 156 cm.
Bredd ca 50 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 278