TAKKRONA, 1900-tal.

TAKKRONA, 1900-tal.
4438292. TAKKRONA, 1900-tal.

Höjd exkl. upphängning 30 cm
Diameter 35 cm.

Bruksslitage. Kabel har lossnat till kontakt. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4438292. TAKKRONA, 1900-tal.

Höjd exkl. upphängning 30 cm
Diameter 35 cm.

Antal besök: 216