TAKKRONA, empirstil, 1900-tal.

4438285. TAKKRONA, empirstil, 1900-tal.

Höjd exkl. upphängning 57 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. upphängning 57 cm
Diameter ca 50 cm.

Antal besök: 342