MARIA RONNEHED. blandteknik, komposition.

4438228. MARIA RONNEHED. blandteknik, komposition.

Signerad.
Rammått 31,5x40,5cm.

Gott bruksskick.

Maria Ronnehed (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 31,5x40,5cm.

Gott bruksskick.

Maria Ronnehed (Född 1956)

Antal besök: 307