SKÅP, karl johan stil, 1900-talets första hälft.

443815. SKÅP, karl johan stil, 1900-talets första hälft.

Dörrar med spegelglas, bakomliggande hyllplan.
Längd 95, bedd 30,5, höjd 167 cm.

Smärre fanerslitage, fanersprickor samt fanerbortfall på höger sida uppe på krön längst bak.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 675