443815. SKÅP, karl johan stil, 1900-talets första hälft.
Dörrar med spegelglas, bakomliggande hyllplan.
Längd 95, bedd 30,5, höjd 167 cm.
Smärre fanerslitage, fanersprickor samt fanerbortfall på höger sida uppe på krön längst bak.
Nyckel/nycklar finns.