BORD, med plåtbricka, rokokostil, 1900-talets mitt.

443812. BORD, med plåtbricka, rokokostil, 1900-talets mitt.

Längd 64, bredd 49, höjd 52 cm.

Stomme med smärre slitage, plåtbricka med färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 621