STAFFAN SNIDARE. ETSNINGAR, 2 st, signerade, daterade & numrerade.

4437979. STAFFAN SNIDARE. ETSNINGAR, 2 st, signerade, daterade & numrerade.

Etsning, gårdsmotiv, nr 212/275, signerad & daterad -85. Rammått ca 15x11 cm, motivmått ca 7x3,5 cm.

Etsning, "kaniner under trädet", nr 212/325, signerad & daterad -98. Rammått ca 13x16 cm, motivmått ca 4x5,5 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramslitage.

Antal besök: 242