4437979. STAFFAN SNIDARE. ETSNINGAR, 2 st, signerade, daterade & numrerade.
Etsning, gårdsmotiv, nr 212/275, signerad & daterad -85. Rammått ca 15x11 cm, motivmått ca 7x3,5 cm.
Etsning, "kaniner under trädet", nr 212/325, signerad & daterad -98. Rammått ca 13x16 cm, motivmått ca 4x5,5 cm.
Ramslitage.