ANDERS ZORN. SJÄLVPORTRÄTT, ETSNING 1911.

4437831. ANDERS ZORN. SJÄLVPORTRÄTT, ETSNING 1911.

Blyerstsignerad, plåtyta 158x119 mm, rammått 36,5x31 cm.
Hjert&Hjert 150.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Porträttören Anders Zorn

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjert&Hjert 150.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Porträttören Anders Zorn

Antal besök: 520