Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på kartong, landskap, signerad.
443757. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på kartong, landskap, signerad.
36 x 54 cm.
Utan ra.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 54 cm.
Utan ra.
RA Auktionsverket Norrköping
506