BORDSLAMPA, Miranda AB, 1900-talets senare del.

4437568. BORDSLAMPA, Miranda AB, 1900-talets senare del.

Dekor av druvor. Lampskärm medföljer. Höjd 70 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts och tejprester på halsen. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 197