HÄNGE, jade, Kina 1900-tal.

HÄNGE, jade, Kina 1900-tal.
4437508. HÄNGE, jade, Kina 1900-tal.

Skuren genombruten dekor av fiskar. Längd 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 276