BORD MED LÅDOR, 1940-tal.

BORD MED LÅDOR, 1940-tal.
4437407. BORD MED LÅDOR, 1940-tal.

Lövträ, längd ca. 75, bredd 35, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 144