SKÅL, silver, CG Hallberg, 1924. Vikt 606 gram.

4437195. SKÅL, silver, CG Hallberg, 1924. Vikt 606 gram.

Graverad dekor av Göteborgs Sjömanshus beläget vid Stigbergsliden, samt med dedikation.
Diameter ca 23 cm, höjd 20 cm.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 242