SILVERMONTERADE TOALETTBORDSFLASKOR.

4437145. SILVERMONTERADE TOALETTBORDSFLASKOR.

Ett paket med diverse stämplade silver- och vitmetallmonterade toalettbord i klart glas och doftflaskor för att inkludera hattnål och andra exempel, sockerricin, liten kanna och 2 silverhanterade föremål, H.16,5 cm den högsta. (14).

Säljs som sett med alla skador och förluster.

Tema

Silver

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Silver

Antal besök: 242