ANDERS ZORN. "GULLI II", ETSNING 1918.

4436859. ANDERS ZORN. "GULLI II", ETSNING 1918.

Blyertssignerad, signerad och daterad i plåten, plåtyta 198x148 cm, rammått 40x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Porträttören Anders Zorn

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Porträttören Anders Zorn

Antal besök: 374