ELGITARR, Eastone.

ELGITARR, Eastone.
4436836. ELGITARR, Eastone.

Längd 102 cm.

Bruksslitage. Smärre skador och märken. Några strängar saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4436836. ELGITARR, Eastone.

Längd 102 cm.

Antal besök: 273