FIOL, 1900-tal.

FIOL, 1900-tal.
4436753. FIOL, 1900-tal.

Vitlackerad. Fodral medföljer. Längd 58 cm.

Bruksslitage. Märken. Lösa strängar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4436753. FIOL, 1900-tal.

Antal besök: 143