LEKSAK, möjligen Steiff, 1900-tal.

4436689. LEKSAK, möjligen Steiff, 1900-tal.

Höjd ca. 15 cm.

Slitage, fläckar, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Slitage, fläckar, skada.

Antal besök: 271