SNEDKLAFFSEKRETÄR, bemålad trä, 1800-tal.

4436645. SNEDKLAFFSEKRETÄR, bemålad trä, 1800-tal.

Höjd ca 102 cm.
Bredd ca 46 cm.
Längd ca 101 cm.

Åldersslitage samt färgbortfall och märken. Nyckel finns. Saknas delar. Se bilder.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 102 cm.
Bredd ca 46 cm.
Längd ca 101 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 223