SOFFOR, tvåsits och tresits, 2 st, 1970/80-tal.

4436531. SOFFOR, tvåsits och tresits, 2 st, 1970/80-tal.

Tresits.
Rygghöjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.
Längd ca 170 cm.
Djup ca 56 cm.
Tvåsits, ca 120 cm, längd.

Bruksslitage. I övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tresits.
Rygghöjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.
Längd ca 170 cm.
Djup ca 56 cm.
Tvåsits, ca 120 cm, längd.

Antal besök: 276