MATTA, Kelim, gallerimodell, ca 328x82 cm.

4436508. MATTA, Kelim, gallerimodell, ca 328x82 cm.

Ca 328x82 cm,
Modern design.

Bruksslitage, ytsmuts, någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 328x82 cm,
Modern design.

Antal besök: 483