Bord med 4 stolar,3 iläggsskivor.
Bord.
Höjd ca 74 cm.
Diameter ca 110 cm+3 iläggsskivor, ca 37 cm.
4 Stolar.
Rygghöjd ca 92 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 45 cm.
Djup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor märken.
Bord.
Höjd ca 74 cm.
4 Stolar.
Rygghöjd ca 92 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 45 cm.
Djup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor märken.