BORD, samt stolar, 3 delar, teak, Brafab, 1900-tal.

443641. BORD, samt stolar, 3 delar, teak, Brafab, 1900-tal.

Stolar rygghöjd 95, sitthöjd 46, sittdjup 38 cm
Bord diameter 88, höjd 71 cm.

Bruksslitage. Bordsskiva med nötning samt delvis uttorkad. Stolar med bruksslitage. En stol med skada på en sittpinne.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 88, höjd 71 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 674