SOFFBORD, Engelsk stil.

SOFFBORD, Engelsk stil.
4436325. SOFFBORD, Engelsk stil.

ca 76 x 128 cm, 56 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken,fanersprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 76 x 128 cm, 56 cm hög.

Antal besök: 335