SPEGEL, bronserad, 1900-talets senare del.

4436306. SPEGEL, bronserad, 1900-talets senare del.

Totalmått 61x71 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 61x71 cm.

Ram med skador.

Antal besök: 123