LUCIEN NEUQUELMAN. Färglitografi.

4436287. LUCIEN NEUQUELMAN. Färglitografi.

Picknick. Signerad och numrerad med romerska siffror. 44x64 cm. Totalmått 73x92 cm.

Något solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något solblekt.

Antal besök: 124