Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
EUGÉN PERSSON. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
443627. EUGÉN PERSSON. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
70 x 51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 51 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
731