Samekniv. 1900-tal. Signerad HJ.

443611. Samekniv. 1900-tal. Signerad HJ.

Knivbladets längd 15 cm. Total längd inklusive slida.30 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 758