OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gouache, signerad och daterad 1918.

4435930. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gouache, signerad och daterad 1918.

Porträtt av man med cigarrett. Inkl ram ca 36x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 718