Orkesterstolar 9 st.

Orkesterstolar 9 st.
4435895. Orkesterstolar 9 st.

Ockragul originalfärg.

Höjd: 79 cm
Sitthöjd: 45 cm
Bredd: 45 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och stötskador, fanérskador inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4435895. Orkesterstolar 9 st.

Ockragul originalfärg.

Höjd: 79 cm
Sitthöjd: 45 cm
Bredd: 45 cm.

Antal besök: 704