RODDMASKIN, Titan "S Line 760".

4435857. RODDMASKIN, Titan "S Line 760".

Bredd ca 50, höjd 82, längd 202 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 420