FYRA LED ZEPPELIN LPS.

FYRA LED ZEPPELIN LPS.
4435835. FYRA LED ZEPPELIN LPS.

Led Zeppelin, Atlantic K40031, orange text, Led Zeppelin II Atlantic K40037, Led Zeppelin III Atlantic K50002, gatefold hylsa, Physical Graffiti, SSK89400, andra tryckning, ingen Warner Bros logo, matris 1/5/1/1, infällning med enkelvikning. (4).

Har spelats men fri från djupa repor. Ärmarna har vanligt hyllslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333