Led Zeppelin, Atlantic K40031, orange text, Led Zeppelin II Atlantic K40037, Led Zeppelin III Atlantic K50002, gatefold hylsa, Physical Graffiti, SSK89400, andra tryckning, ingen Warner Bros logo, matris 1/5/1/1, infällning med enkelvikning. (4).
Har spelats men fri från djupa repor. Ärmarna har vanligt hyllslitage.