BORDSPENDYL, nyrokoko, 18/1900-tal.

4435781. BORDSPENDYL, nyrokoko, 18/1900-tal.

Förgylld mässing. Höjd ca 48 cm. Pendel medföljer.

Märken, slitage, mindre sprickor i metallen. Ej fullständigt genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 249